Zawsze na czas...

swiat artsped
flaga pl artspedflaga en artspedflaga de artsped
flaga pl artspedflaga en artspedflaga de artsped
artsped ciężarówka

O nas

 

Jesteśmy polską firmą transportową, która od 1996 r. dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, wiedzy i doświadczeniu, ale przede wszystkim systematycznej pracy, ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku usług transportowo-spedycyjnych.

Naszymi partnerami są rzetelni, sprawdzeni przewoźnicy, dzięki którym dysponujemy szeroką gamą środków transportu, spełniających surowe normy techniczne Unii Europejskiej. Od lat naszym podstawowym celem jest pełne zadowolenie naszych Klientów i Partnerów z rozwiązań jakie im proponujemy.

Doświadczenie i profesjonalizm naszych spedytorów oraz całej kadry, a także ich osobiste zaangażowanie sprawi, że Państwa ,,problem logistyczny" szybko i skutecznie zostanie rozwiązany. Solidność i terminowość świadczonych przez naszą firmę usług a także elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb sprawiło, że grono naszych zadowolonych Klientów z roku na rok rośnie.

Serdecznie więc zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem, gdzie gwarantujemy Państwu mile i fachowe doradztwo oraz praktyczne rozwiązania.

strzalkaSzybki kontakt

Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi w razie jakichkolwiek pytań.

Tel.: artsped pl +48 61 651 72 80

Fax: artsped pl+48 61 624 40 61

Email: art-sped@art-sped.pl

Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego.


wzór polecenia transportowego artsped